Yayınlanma Tarihi: 24 Ekim 2019
KUTO GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU ÖNCÜLÜĞÜNDE BAĞIMLILIKLA MÜCADELE ÖN HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI

Kuşadası Ticaret Odası Genç Girişimciler Kurulu öncülüğünce, Bağımlılıkla Mücadele konusunda ön hazırlık toplantısı diğer kurum ve kuruluşların da katılımıyla Kuşadası Ticaret Odası’nda yapıldı.

Çağımızın gençlerde en büyük sorunu olan madde ve teknoloji bağımlılıklarıyla mücadele amacıyla yola çıkan kurumlar, bir araya gelerek yol haritası belirlediler.

Önümüzdeki günlerde yapılacak olan bir dizi seminer ve bilgilendirme toplantılarının içeriği, takvimi, hedef kitlesi, katılımcı ve konuşmacıların belirlenmesi amacıyla yapılan Bağımlılıkla Mücadele Toplantısı oldukça verimli geçti.

Toplantıya katılan; Adnan Menderes Üniversitesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Hatice Aksu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şaban Türkmen, İlçe Sağlık Müdürü Sedat Ekiz, Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Dikkaya, ADÜ Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Ayşe Arslan, Türk Anneler Derneği Başkanı Tülay Mutlu ve Kuşadası Ticaret Odası Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri Mustafa Aytar, Sevgi Irmak Sürenoğlu ve Emre Helvacıkara karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.