ONLINE EXPORT AKADEMİ PROGRAMI

Sayfalar

ONLINE EXPORT AKADEMİ PROGRAMI

Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü bünyesinde kadın ve genç girişimcilere ihracat desteklerini daha iyi anlatabilmek için “Kadın ve Genç Girişimciler İhracat Daire Başkanlığı” oluşturulmuştur.

Genel Müdürlükçe yürütülen bu çalışmalar kapsamında; ihracat potansiyeli taşıyan kadın ve genç girişimcilerin bilgi, deneyim ve network ihtiyaçlarının giderilmesine destek olmak amacıyla UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı A.Ş. (UPS) işbirliğinde "Export Akademi - Kadın ve Genç Girişimci İhracatçı Yetiştirme Programı" oluşturulduğu ve covid-19 salgını nedeniyle söz konusu programın elektronik ortama taşındığı bildirilmektedir.

Bu kapsamda, Export Akademi Programı Türkiye çapında tüm KOBİ’lere yönelik olarak 24 Haziran 2020 tarihinde, saat 10:00’da gerçekleştirilecektir. Bir örneği aşağıdaki linkte yer alan program dahilinde Zoom programı üzerinden (Online Export Akademi Programı) gerçekleştirilecek programa https://ups.zoom.us/webinar/register/WN_nSHsd-pJRBuvTSpwO8kmBQ linki aracılığıyla kayıt olunabilecektir. Toplantıya ilişkin gerekli bilgiler kayıt aşamasının ardından katılımcılara iletilecek olup, kullanılacak programa ilişkin Zoom Meeting Kurulum ve Kullanım Klavuzu da aşağıdaki linkte yer almaktadır.

Online Export Akademi Programı için tıklayınız.

Online Export Akademi Programı, Zoom Meeting Kurulum ve Kullanım Kılavuzu için tıklayınız.