ODAMIZ ŞAHIS İŞLETMELERİNE HALKBANK’TAN CAN SUYU KREDİSİ

Sayfalar

ODAMIZ ŞAHIS İŞLETMELERİNE HALKBANK’TAN CAN SUYU KREDİSİ

Koronavirüs ile mücadele kapsamında, küçük işletme düzeyinde olan, Şahıs işletmelerimizin desteklenmesi amacıyla Odamızın talebi ve TOBB'un girişimleri sonucunda, Halk Bank tarafından esnafa uygulanan "Küçük İşletme Cansuyu Kredisi" kapsamının genişlemesi ile Kuşadası Ticaret Odası üyesi gerçek kişi (şahıs işletmesi) firmalarının da başvurularına açılmıştır.
İşe Devam Desteği – Küçük İşletme Can Suyu Kredisi kapsamında Nakit Kredi ve Paraf KOBİ Kart imkanı sunulacak olup, nakit krediler KGF kefaleti ile kullandırılacaktır.
Kesinleşmiş son mali yıl sonu cirosu 3.000.000 TL’yi aşmayan, gerçek kişi (şahıs işletmesi) firmalar kredinin hedef kitlesi olup, Krediden 01.04.2020 tarihinden evvel kurulan şahıs işletmeleri faydalanabilecektir.
Bu kredi kapsamında Şahıs Firması Üyelerimize (şirket olmayan) Halkbankası'ndan 25.000 TL azami limitli 6 ay anapara ve faiz ödemesiz 36 taksitle "Küçük İşletme Cansuyu Kredisi" başlamış olup, ayrıca 25.000 TL limitli Paraf Kredi Kartı verilebilecektir.
İşe Devam Desteği Küçük İşletme Can Suyu Kredisi kapsamındaki Nakit Kredi ve Paraf KOBİ Kart başvuruları sadece online olarak yapılacaktır.
İlgili üyelerimiz https://www.halkbankkobi.com.tr/IseDevamDestegi%E2%80%93Kuc… linkine tıklayarak başvurularını gerçekleştirebilirler.
Tüm gerçek kişi (şahıs işletmesi)Odamız üyelerine önemle duyururuz.