TOBB-ETS GLOBAL- TOEIC İŞBİRLİĞİ SÖZLEŞMESİ KAPSAMINDA GERÇEKLEŞECEK OLAN TOEIC İŞ İNGİLİZCESİ TESTLERİ HAKKINDA

Sayfalar

TOBB-ETS GLOBAL- TOEIC İŞBİRLİĞİ SÖZLEŞMESİ KAPSAMINDA GERÇEKLEŞECEK OLAN TOEIC İŞ İNGİLİZCESİ TESTLERİ HAKKINDA

Sayın Üyemiz,

TOBB’dan alınan yazıda;

Çetin küresel rekabetin bulunduğu yeni dünya düzeninde global iş dünyasının kullandığı dilin İngilizce olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda, hedeflerimize ulaşmadaki önceliklerimizden biri de İngilizce iletişim yetkinliklerinin evrensel düzeye kavuşturulmasıdır.
Bu kapsamda ETS GLOBAL ile TOBB arasında 05.01.2023 tarihinde törenle imzalanan “ETS GLOBAL İşbirliği Sözleşmesi” ile halihazırda ETS GLOBAL bünyesinde gerçekleştirilen TOEIC testlerinin, Birliğimiz ve TOBB ETÜ aracılığıyla test merkezlerinde gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir.
Kurumlarımızda ve iş dünyasında İngilizce iletişim yetkinliklerini global bir standartlara getirmek ve yeni işe alımlarda adaylardan TOEIC puanı istemek adına, İngilizce dil testlerinden dünya lideri olan ETS Global ile iş birliğine başladık.
TOEIC, 40 yılı aşkın bir süredir, dünyanın dört bir yanındaki şirketler ve eğitim kurumlarında görev alacak adayların uluslararası bir işyerinde yaşayacağı iletişim zorluklarının üstesinden gelmeleri amacıyla gereken İngilizce dil becerilerine sahip olmalarını sağlamak için dört becerinin tamamının (dinleme, okuma, konuşma ve yazma) değerlendirildiği bir test programıdır.
TOBB ve ETS GLOBAL işbirliği ile 160’tan fazla ülkede 14 binden fazla kuruluşun güvendiği TOEIC iş İngilizcesi testini ve ETS Global’in bu alandaki deneyimlerini sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz. Denilmektedir.

İş birliği kapsamında neler yapabileceğinizi ve testle ilgili detaylara, sizin için özel hazırlanan ETS Global sayfasına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için

https://etsglobal-26271412.hs-sites-eu1.com/tobb-is-birligi