NEWS

KAYMAKAM YÜCEL’DEN KUTO’YA NEZAKET ZİYARETİ

Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel, Kuşadası Ticaret Odası’na nezaket ziyaretinde bulundu. Geçtiğimiz günlerde atanarak göreve başlayan Kaymakam Yücel, Kuşadası Ticaret Odası Yönetimine iade-i ziyarette bulunduğunu dile getirdi ve STK’larla işbirliği içerisinde verimli çalışmalar yapmak istediğini belirtti. Tecrübelerinin Kuşadası için faydalı olacağını söyleyen Kaymakam Yücel, koordinasyonun sağlanmasının önemini vurguladı. Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan’ın Kuşadası’nın yararına her türlü desteğe ve yardıma hazır olduklarını söylediği ziyarette; sezon bitiminde Kuşadası için birlikte yapılabilecek faaliyetler, bilgilendirme toplantıları, çarşılarda verimi arttırmaya ve kişisel gelişime yönelik eğitimler planlanması ve özelikle çevre yolu başta olmak üzere genel sorunlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu ve Kuşadası Ticaret Odası tarafından, bu konularda yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi. Ziyarette; Kuşadası Ticaret Odası Meclis Başkanı Ahmet Miraç Şengel, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Suat Özdemir, Meclis Başkan Yardımcısı Bülent İlbahar, Meclis Katip Üyesi Nurgil Gürcan, Yönetim Kurulu Üyeleri Seydi Yıkılmaz, Müslüm Yıldırım, Murat Boranalp, Buket Çallı, Vedat Ali Talmaç, Erdem Dikkaya, Hukuk Danışmanı Av. Birgül Öner ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Edip Sayıalioğlu hazır bulundu.

12 October 2018
Read More
DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERİ KUTO’DA YAPILDI

Ticaret Bakanlığı ve Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) koordinasyonu ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Ege İhracatçılar Birliği işbirliğiyle, Kuşadası Ticaret Odası ev sahipliğinde Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri yapıldı. Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü İhracatı Geliştirme Uzmanı Tülay Uyanık Nachtwey ve Ticaret Bakanlığı Anlaşmalar Genel Müdürlüğü Dış Ticaret Uzmanı Ayşegül Demir tarafından verilen seminerde, İhracatta Sağlanan Destek Programları ve Pazara Giriş Engelleri ve Çözüm Yolları hakkında bilgi verildi. Kuşadası Ticaret Odası üyelerinin yanı sıra, Aydın Sanayi Odası’nın da katılımıyla gerçekleşen seminer, katılımcıların dış ticarete yönelik soruları ile son buldu. Seminer sonunda Ticaret Bakanlığı uzmanlarına, Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan tarafından Kuşadası Prestij kitabı hediye edildi.

12 October 2018
Read More
KUTO’DAN KAYMAKAM YÜCEL’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kuşadası Ticaret odası Yönetimi, atanarak göreve başlayan Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel’e makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, Meclis Başkanı Ahmet Miraç Şengel, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Namık Kemal Daylan, Meclis Başkan Yardımcısı Tolga Erdem, Yönetim Kurulu Üyeleri Seydi Yıkılmaz, Erdem Dikkaya, Buket Çallı, Murat Boranalp, Meclis Üyesi Özgür Evran, Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Edip Sayıalioğlu ve Hukuk Danışmanı Av. Birgül Öner’in hazır bulunduğu ziyarette, Başkan Akdoğan tarafından Kuşadası’nın ticari hayatı ve ekonomisi ile ilgili Kaymakam Yücel’e bilgi verildi ve içinde Kuşadası Ticari envanterinin de bulunduğu, Kuşadası ile ilgili önemli raporlar iletildi. Kendisinin de bir esnaf çocuğu olduğunu dile getiren Kaymakam Sadettin Yücel; Kuşadası için üzerimize düşeni yapacağız, amacımız hizmet dedi ve ziyaretlerinden dolayı Kuşadası Ticaret Odası Yönetimine teşekkür etti. Ziyaretin sonunda Kuşadası Ticaret Odası tarafından, Kaymakam Yücel’e Kuşadası Prestij Kitabı hediye edildi ve toplu halde fotoğraf çektirildi.

4 October 2018
Read More
Yayınlarımızı İnceleyin.
Review our Publications.

You can view all of our publications here.

All Publications
KUTO Video & Görsel Arşivi
KUTO Video & Images Archive

You can view our gallery here.

Review Our Gallery
KUTOIMPORTANT ANNOUNCEMENT

SLOGAN