NEWS

ODAMIZ YÖNETİMİ KAYMAKAM İBRAHİM KEKLİK’E  HOŞGELDİN ZİYARETİNDE BULUNDU

Odamız Yönetimi, atanarak göreve başlayan Kuşadası Kaymakamımız İbrahim Keklik’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Yönetim Kurulu Başkanımız Serdar Akdoğan, Meclis Başkan Yardımcımız Tolga Erdem, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Namık Kemal Daylan, Müslüm Yıldırım, Hibeti Zeytin ve Murat Boranalp’in hazır bulunduğu ziyarette, Başkan Akdoğan tarafından Kuşadası’nın ticari hayatı ve ekonomisi ile ilgili Kaymakam İbrahim Keklik’e bilgi verildi, Kuşadası Ticari envanteri ve Kuşadası ile ilgili önemli raporlar iletildi. Aynı zamanda sezon değerlendirmesi, Kongre Merkezi, otopark konularının da gündeme geldiği ziyaretlerinden dolayı Kuşadası Ticaret Odası Yönetimine teşekkür eden Kaymakam İbrahim Keklik’e Kuşadası Prestij Kitabı hediye edildi.

20 September 2023
Read More
19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ

19 Eylül Gaziler Gününde, Atatürk Anıtında düzenlenen törene Odamız Meclis Başkanı Bülent İlbahar, Meclis Üyelerimiz Murat İnan ve Fatih Sarıgöz katılım sağladı.

19 September 2023
Read More
AYDIN SMMMO’DAN ODAMIZA ZİYARET

Aydın Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Engin Ünsal, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Akkaya, Yönetim Kurulu Sekreteri Barış Güvenç, Yönetim Kurulu Üyeleri Selami Mersin, Nurgül Karakurt ve Kuşadası Temsilcisi Tufan Arısoy Odamızı ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanımız Serdar Akdoğan makamında, Meclis Başkanımız Bülent İlbahar’ın katılımıyla gerçekleşen ziyarette; iki Oda arasında, üyelerimizi ilgilendiren konularda yapılabilecek eğitimler ve işbirlikleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

13 September 2023
Read More
Yayınlarımızı İnceleyin.
Review our Publications.

You can view all of our publications here.

All Publications
KUTO Video & Görsel Arşivi
KUTO Video & Images Archive

You can view our gallery here.

Review Our Gallery
KUTOIMPORTANT ANNOUNCEMENT

SLOGAN