NEWS

KENDİNİ YÖNETME-ÖZ YÖNETİM BECERİLERİ KONULU EĞİTİM ODAMIZDA YAPILDI

Kuşadası Ticaret Odası tarafından düzenlenen eğitimlere “Kendini Yönetme ve Öz Yönetim Becerileri” konulu eğitim ile devam edildi. Odamız Eğitim Salonunda gerçekleşen ve People First HR Consulting Eğitmenlerinden Ebru Tunç tarafından verilen eğitimde katılımcılar; Öz yönetim nedir, planlama becerisi, duygu kontrolü, zaman yönetimi ana başlıklarında uygulamalı olarak aldıkları eğitimde, kendini yönetme becerisini kazanmanın önemi, planlama, olumlu düşünme, duygusal kontrol ve empatinin önemi gibi önemli konularda da bilgi aldılar.

22 February 2024
Read More
ULU ÖNDER ATATÜRK’ÜN KUŞADASI’NA GELİŞİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ TÖRENLE KUTLANDI

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kuşadası’na gelişinin 100. yıl dönümü törenine Odamız Meclis Başkanı Bülent İlbahar ve Meclis Üyemiz Murat İnan katıldı.

9 February 2024
Read More
KUTO ÜYELERİ TOBBUYUM TARAFINDAN BİLGİLENDİRİLDİ

Kuşadası Ticaret Odası tarafından, TOBBUYUM Genel Müdürü Dr. Onur Yüksel’in katılımıyla düzenlenen Bilgilendirme Toplantısında; Arabulucuk, Tahkim, İnternet Alan Adları ve Dask konularında Oda üyelerine bilgi verildi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği iştiraki olan TOBBUYUM Uyuşmazlık ve Çözüm Merkezi Genel Müdürü Dr. Onur Yüksel toplantıda yaptığı sunumda; Arabuluculuk Sistemi, İş Dünyasında ve Kamu Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk, Ticari Sözleşmelerde Arabuluculuğun önemi gibi iş dünyası için önemli konularda açıklamalar yaptı. Arabulucuk sisteminin işleyişi, avantajları, sözleşmelerle ilgili önemli adımlar, hatalar, tahkim, Bilgi Teknolojileri ve Doğal Afet Sigortaları Kurumu ile TOBBUYUM Uyuşmazlık ve Çözüm Merkezinin yapısı ve önemi hakkında da bilgiler veren Yüksel, toplantı sonunda gelen soruları cevapladı. İş dünyası için önemli konularda bilgilendirmenin yapıldığı toplantıya Kuşadası Ticaret Odası Meclis Başkanı Bülent İlbahar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Seydi Yıkılmaz ve Yönetim Kurulu Üyesi Hibeti Zeytin ile KUTO üyeleri katıldı.

7 February 2024
Read More
Yayınlarımızı İnceleyin.
Review our Publications.

You can view all of our publications here.

All Publications
KUTO Video & Görsel Arşivi
KUTO Video & Images Archive

You can view our gallery here.

Review Our Gallery