NEWS

3. MESLEK GRUBU SEKTÖR TOPLANTISI

Yeme-İçme sektöründe faaliyet gösteren 3. Meslek Grubu üyelerimizin katılımıyla, Odamızda sektör sorunları istişare toplantısı yapıldı. Yönetim Kurulu Başkanımız Serdar Akdoğan, Başkan Yardımcımız Seydi Yıkılmaz, Yönetim Kurulu Üyemiz Erdem Dikkaya, Meclis Üyemiz Mustafa Aydın, KURİD Başkanı Ahmet Candan ve restorancı üyelerimizin bir araya geldiği toplantıda enflasyonun etkisi ile artan fiyatlar değerlendirildi, sektörel sorunlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

18 November 2021
Read More
KENT MEYDANI OLMASI GEREKEN DOĞRU BİR PROJEDİR, ANCAK DÜKKAN SAYISI ARTTIRILMALIDIR

Kent Meydanı olarak düzenlenecek alan ile ilgili Kuşadası Belediyesinin yapmak istediği Kent Meydanı projesi çerçevesinde, Belediye binası ile birlikte bölgedeki dükkanların da yıkılması planlanmıştır. Bahse konu alanın yılların verdiği yıpranmışlığı ve görsel olarak da iyi görünmediği malumdur. Bu nedenle bu projenin yapılması, bölgenin revize edilmesi, güzelleştirilmesi doğrudur. Ancak proje aşamasında, dükkan sayısı az olarak görülmektedir. Bu nedenle bu proje çerçevesinde yapılabilecek maksimum oranda dükkan sayısının arttırılarak, o bölgedeki esnafa verilmesi uygun olacaktır. Özetle; Kent Meydanı projesi olması gereken doğru bir projedir, ancak proje çerçevesinde dükkan sayısının maksimum oranda arttırılması ve esnafa verilerek mağduriyetin azaltılması gerekmektedir. Serdar Akdoğan Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı

17 November 2021
Read More
ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK KUŞADASI'NDA TÖRENLE ANILDI

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, aramızdan ayrılışının 83. yıl dönümünde Kuşadası'nda düzenlenen törenle anıldı. Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel ve Belediye Başkanı Ömer Günel'in Atatürk Anıtı'na çelenk sunumunun ardından saat 09:05'te siren sesleri eşliğinde saygı duruşu, ardından İstiklal Marşı'nın okunması ile sona eren anma törenine; Odamız Meclis Başkanı Bülent İlbahar, Meclis Başkan Yardımcısı Tolga Erdem, Yönetim Kurulu Üyeleri Müslüm Yıldırım, Murat Boranalp, Vedat Ali Talmaç ve Mali Danışman Mustafa Oğuzkaan katıldı.

10 November 2021
Read More
Yayınlarımızı İnceleyin.
Review our Publications.

You can view all of our publications here.

All Publications
KUTO Video & Görsel Arşivi
KUTO Video & Images Archive

You can view our gallery here.

Review Our Gallery
KUTOIMPORTANT ANNOUNCEMENT

SLOGAN