President

Kuto Başkanı Serdar Akdoğan

Covid-19 salgını nedeniyle Mart ayı itibariyle girdiğimiz karantina döneminden, 1 Haziran itibariyle normalleşme sürecine geçtik. Bu süreçte ve devamında öncelikle özveriyle çalışan sağlık çalışanlarına ve tabii ki kurallara uyarak salgının ilçemizde yoğun artış göstermesini engelleyen herkese emekleri için teşekkür ediyorum. Read More

NEWS

ADÜ’DEN KUTO’YA ZİYARET

Adnan Menderes Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Yardımcısı Doç. Dr. Aziz Bostan, Doç. Dr. Ahu Yazıcı Ayyıldız, Öğretim Görevlileri Dr. Tuğrul Ayyıldız, Dr. Ece Öncüer, Davutlar Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Ayşe Arslan ve Prof. Dr. Abdullah Tanrısevdi, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan’ı makamında ziyaret etti. Meclis Divan Üyemiz Nurgil Gürcan’ın da hazır bulunduğu ziyarette; birlikte yapılabilecek projeler ve işbirliği hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

26 February 2021
Read More
GARANTİ BANKASI ZİYARETİ

Garanti Bankası Kuşadası Şube Müdürü İsmail Uslular ve Orta-Büyük İşletme Bankacılığı Müşteri İlişkileri Yöneticisi Alper Eryılmaz, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan’ı ziyaret ederek bankacılık çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ziyarette, Odamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Seydi Yıkılmaz da hazır bulundu.

25 February 2021
Read More
SERDAR AKDOĞAN; KAPALI OLAN İŞYERLERİ BİR AN ÖNCE TEDBİRLERE UYARAK FAALİYETLERİNE BAŞLAMALI

Aydın Valisi Sayın Hüseyin Aksoy başkanlığında Kuşadası’nda Turizm Değerlendirme Toplantısı yapıldı. Korumar Otel’de sektör temsilcileri ve kurum ve kuruluşların başkan ve yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıya katılan Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan; içinde bulunulan süreçte artık esnafın dayanma noktasını geçtiğini dile getirdi ve kapalı olan işyerlerinin bir an önce tedbirlere uyularak faaliyetlerine başlaması gerektiğini vurguladı. Özellikle yeme-içme sektöründe devam eden kapanmaların zaten zor durumda olan işletmeleri ve bağlı sektörleri çok daha zor durumda bıraktığını söyleyen Akdoğan; devlet desteklerinin de devam etmesi gerektiğini vurguladı. Toplantıda; pandemi sürecinin turizme etkileri ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu, öneriler dile getirildi.

24 February 2021
Read More
Yayınlarımızı İnceleyin.
Review our Publications.

You can view all of our publications here.

All Publications
KUTO Video & Görsel Arşivi
KUTO Video & Images Archive

You can view our gallery here.

Review Our Gallery
KUTOIMPORTANT ANNOUNCEMENT

SLOGAN