Haberler

Tüm sektörlere ait haberler aylara göre listelenmektedir. Haberlerin içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

AĞUSTOS AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI TİCARET ODASI’NDA YAPILDI
blank

Kuşadası Ticaret Odası’nda Ağustos ayı olağan meclis toplantısı Meclis Başkanı Mahmut Öztaş’ın açılış konuşmasıyla başladı, bir önceki toplantı tutanağı, Kuşadası Ticaret Odası Temmuz ayı hesapları ve Temmuz ayı Yönetim Kurulu faaliyet raporunun görüşülerek ibra edilmesi ve gündem maddelerinin görüşülmesiyle devam etti.

Toplantının devamında söz alan Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan NACE kodlarındaki değişiklikler ve TOBB genel kurulu ile ilgili bilgi verdi. Ağustos ayı Meclis toplantısında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde gerçekleşen seçimler ve sonuçları ile ilgili ayrıntıları aktaran Akdoğan, daha sonra Ticaret Odası’na borcu olan üyelerin durumu ile ilgili bilgi verdi.

Akdoğan, konuşmasının devamında komitelerin daha aktif ve etkin çalışması ve sektörleri ile ilgili proje üretmelerini beklediklerini sözlerine ekledi. Ticaret Odası’nın da desteklediği 

Iceman Yüzme İhtisas Kulübünün düzenlediği ve bu yıl ulusal bazda yapılacak olan yüzme yarışmasına isteyenlerin katılabileceğini belirten Başkan Serdar Akdoğan’ın, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama programı ile ilgili de bilgi vermesinin ardından, Kuşadası Ticaret Odası Ağustos ayı olağan Meclis toplantısı, dilek ve temenniler ile son buldu.