Haberler

Tüm sektörlere ait haberler aylara göre listelenmektedir. Haberlerin içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

KUŞADASI TİCARET ODASI YÖNETİM KURULUNDAN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET
blank

Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Divanı, geçtiğimiz günlerde göreve başlayan yeni İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Topal’ı ve İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Özgür Batçıoğlu’nu makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Emniyet Müdürü Topal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Kuşadası’ndaki huzur ortamının devam etmesi için daha fazla çalışacaklarını ve Ticaret Odası’yla da işbirliği içerisinde olacaklarını belirtti.

Ziyaretlerde Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, Meclis Başkanı Mahmut Öztaş, Meclis Başkan Yardımcısı Tolga Erdem, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Nejad Özalp, Namık Kemal Daylan, Yönetim Kurulu Üyeleri İrfan Acar, Müslüm Yıldırım, Vedat Ali Talmaç, Seydi Yıkılmaz, Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Edip Sayıalioğlu ve Mali Danışman Mustafa Oğuzkaan  hazır bulundu.

İlçemize yeni atanarak göreve başlayan Emniyet Müdürü Mustafa Topal ve

Emniyet Müdür Yardımcısı Özgür Batçıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretlerinde, Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan ve Yönetim Kurulu tarafından Kuşadası tanıtım ve Ticaret Odası’nın tanıtım cd’leri, Ticaret Odası Arge birimi tarafından hazırlanan raporları içeren cd verildi ve ayrıca Ramazan ayı dolayısıyla Kuşadası Ticaret Odası tarafından her yıl dağıtılan yardım fişleri de ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere kendilerine iletildi.