Haberler

Tüm sektörlere ait haberler aylara göre listelenmektedir. Haberlerin içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

GELECEĞİMİZİN GÜVENCESİ ÇOCUKLARIMIZIN BAYRAMI KUTLU OLSUN
blank

Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan’ın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı;

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış günü olan 23 Nisan’ı çocuklara armağan ederek, ulusal egemenliğin ilan edildiği bu anlamda günde çocuklara verdiği değeri ve güveni göstermiştir.

Geleceğimizin güvencesi çocuklarımız, geçmişimizden aldıkları güçle, yarınlarımızı en iyi biçimde şekillendireceklerdir. 23 Nisan, bir bayram olmanın ötesinde, bütün dünyada evrensel bir özellik kazanmış, farklı ülke çocuklarının bir araya gelerek kutladığı sevgi, kardeşlik hoşgörü içinde geçen bir gündür.

Ülkemiz başta olmak üzere  tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını kutluyor, “Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir” sözleriyle, Milletimize olan güvenini ifade eden ve bu bayram sevincini bizlere yaşatan önderimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.

Serdar Akdoğan

Yönetim Kurulu Başkanı