Haberler

Tüm sektörlere ait haberler aylara göre listelenmektedir. Haberlerin içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

EMEKLİ ASTSUBAYLAR DERNEĞİ VE CHP GENÇLİK KOLLARINDAN KUŞADASI TİCARET ODASI’NA ZİYARET
blank

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Kuşadası Şubesi ve CHP Kuşadası İlçe Gençlik Kolları, Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan’ı makamında ziyaret ettiler.

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Kuşadası şubesinde geçtiğimiz günlerde yapılan olağan kongre ile göreve gelen yönetim kurulu üyeleri Fehmi Karataş, Atilla Sürenoğlu, Sadettin Gökdemir, Osman Nuri Özsakallı, T. Kaya Akyüz, Oğuz Başaabak, Sabri Ökten ve dernek başkanı Bünyamin Duman’ın gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinde Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, dernek faaliyetleri ile ilgili bilgi aldı ve yeni yönetimi kutlayarak kendilerine başarılar diledi.

Daha sonra makamında, yeni göreve gelen CHP Kuşadası İlçe Gençlik Kollarını kabul eden başkan Serdar Akdoğan, CHP Kuşadası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Türker Uygur ve Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başarılar diledi.