Haberler

Tüm sektörlere ait haberler aylara göre listelenmektedir. Haberlerin içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

KUŞADASI TİCARET ODASI GARANTİ BANKASI İŞBİRLİĞİ İŞLETMELERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK
blank

Kuşadası Ticaret Odası’nın, Garanti Bankası’yla imzaladığı kredi anlaşmasıyla, Kuşadası Ticaret Odası’na üye işletmelerin yüzü gülecek.

Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan ve Garanti Bankası Kuşadası Şube Müdürü Bilge Tekin Dervişoğlu’nun imzaladığı kredi anlaşması kapsamında, Garanti Bankası oda üyelerine uygun vade ve faiz oranlarıyla kredi verecek.

Kuşadası Ticaret Odası’na kayıtlı esnaf ve KOBİ’ler Garanti Bankası’nın kredi paketlerinden ve yenilikçi ürünlerinden faydalanabilecekler. İşletmeler Kuşadası Ticaret Odası’nın imzaladığı protokol kapsamında kendilerine sunulan özel fırsatlar dahilinde, ihtiyaç duydukları krediyi Garanti Bankası’ndan alabilecekler.

Anlaşma kapsamında, Garanti Bankası’nın, oda üyesi KOBİ’lere 50.000 TL’ye kadar, 36 ay vade seçeneğiyle sunduğu kredi imkanından; kadın girişimciler ve işini yeni kuran KOBİ’ler daha uygun koşullarda faydalanabilecek.

Garanti Bankası ile imzalanan protokol sırasında, Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri de hazır bulundular.