Haberler

Tüm sektörlere ait haberler aylara göre listelenmektedir. Haberlerin içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

KUŞADASI TİCARET ODASI ÜYELERİNE NEFES KREDİSİ
blank

İçinde bulunulan ekonomik süreçte, KOBİ’lere nefes aldırmak amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile T.C. Ziraat Bankası ve Denizbank arasında imzalanan protokole Kuşadası Ticaret Odası’da üyelerinin yararlanmasına yönelik katkı sağladı.

Konuyla ilgili bilgi veren Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan; Üyelerimizin içinde bulunduğu finansman sorunlarının giderilmesine kakı sağlamak amacıyla Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB)’nin T.C. Ziraat Bankası ve Denizbank ile imzaladığı düşük faizli kredi kullandırmaya yönelik protokole Oda olarak biz de katkı sağladık. Oda üyelerimiz üst limit 50.000 TL olmak üzere, 12 ay vadeli, yıllık % 9,90 faiz oranlı kredi kullanabilecekler. Üyelerimizin T.C. Ziraat Bankası ve Denizbank’tan kullanabilecekleri Nefes Kredisine başvurabilmek için Odamızdan “TOBB Nefes Kredisi Başvurusu İçindir” ibareli faaliyet belgesi almaları gerekmektedir. Ülkemizin içinde bulunduğu süreçte turizm sezonunu kötü geçiren üyelerimize düşük faizli kredinin nefes aldırmasını diliyoruz. Dedi.

Kuşadası Ticaret Odası üyeleri düşük faizli Nefes Kredisinden yararlanmak için 12.12.2016 Pazartesi gününden itibaren T.C. Ziraat Bankası ve Denizbank Kuşadası şubelerine başvurabilirler.