Haberler

TŘm sekt÷rlere ait haberler aylara g÷re listelenmektedir. Haberlerin išeri­ini g÷rmek išin ba■lřklarřn Řzerine třklayřnřz.

KU┼×ADASI G├ťVERC─░N┬ĺin TAK─░P├ç─░ SAYISI 300 B─░N─░ GE├çT─░
blank

Ku┼čadas─▒ Ticaret Odas─▒’n─▒n, Ku┼čadas─▒’n─▒n tan─▒t─▒m─▒na yönelik Ku┼čadas─▒ Güvercin isimli Facebook hesab─▒n─▒n takipçi say─▒s─▒ 300 bini geçmi┼č durumda.

Ku┼čadas─▒ Ticaret Odas─▒’n─▒n 2016 y─▒l─▒n─▒n ilk ay─▒nda yay─▒na giren sosyal medya hesaplar─▒, milyonlara Ku┼čadas─▒ ismini tekrar hat─▒rlat─▒yor, ilçemizin tan─▒t─▒m─▒n─▒ yap─▒yor.

Takipçi say─▒s─▒ 300 bini geçen Ku┼čadas─▒ Güvercin isimli Facebook sayfas─▒nda yeni hedef, yar─▒m milyon takipçiye ula┼čmak.

Yay─▒na girdi─či günden itibaren milyonlarca ki┼čiye, foto─čraflar ve tan─▒t─▒ma yönelik haz─▒rlat─▒lan çe┼čitli konu ba┼čl─▒klar─▒ndaki videolarla Ku┼čadas─▒’n─▒n tan─▒t─▒m─▒n─▒n yap─▒ld─▒─č─▒ sayfada, ┼čimdi de k─▒┼č aylar─▒na yönelik tan─▒t─▒mlar ve videolar yay─▒nlan─▒yor.

Kötü geçen sezon ve ülkenin içinde bulundu─ču durum nedeniyle Ku┼čadas─▒’n─▒ özellikle iç pazarda hareketlendiren tan─▒t─▒mlar yaz boyunca meyvesini verirken, halen hafta sonlar─▒ Ku┼čadas─▒’n─▒ hareketlendirmeye katk─▒da bulunuyor.

V─░DEOLARIN GÖRÜNTÜLENME SAYILARI M─░LYONLARI GEÇ─░YOR

Ku┼čadas─▒ Ticaret Odas─▒ taraf─▒ndan haz─▒rlat─▒larak yay─▒nlanan Ku┼čadas─▒ tan─▒t─▒m videolar─▒nda görüntülenme say─▒lar─▒ milyonlar─▒ a┼č─▒yor. Özellikle uçak bat─▒─č─▒ videosunun 1,5 milyonu, at safari ve su sporlar─▒na yönelik videolar─▒n 1 milyon görüntülenmeyi a┼čt─▒─č─▒n─▒ belirten Ku┼čadas─▒ Ticaret Odas─▒ Yönetim Kurulu Ba┼čkan─▒ Serdar Akdo─čan; ─░çinde bulundu─čumuz ko┼čullarda, Ticaret Odas─▒ olarak ilçemiz için yap─▒lmas─▒ gereken en önemli çal─▒┼čmay─▒ yaparak, tan─▒t─▒ma a─č─▒rl─▒k veriyoruz. Tüm üyelerimizin, esnaf─▒m─▒z─▒n i┼č yapabilmesinin yolu kentimize gelecek olan turistten geçiyor. Biz de bu nedenle

Ku┼čadas─▒’n─▒n ad─▒n─▒ dünyada ve ülkemizde tekrar tekrar hat─▒rlatmak, ilçemize turist çekmek için günümüzün en popüler tan─▒t─▒m arac─▒ olan sosyal medyay─▒ kulland─▒k ve 11 ayda 300 bini geçen takipçi say─▒s─▒na ula┼čt─▒k. Sayfam─▒zdaki etkile┼čim say─▒lar─▒ ise milyonlar─▒ a┼č─▒yor. Tan─▒t─▒mlar─▒m─▒zda, öncelikle yak─▒n çevremizde ya┼čayan bize arabayla ula┼čabilecek 15 milyon nüfusu ve tüm ülkeyi hedefliyoruz. Yaz aylar─▒ boyunca yapt─▒rd─▒─č─▒m─▒z 21 farkl─▒ konudan olu┼čan videolara, k─▒┼č aylar─▒na yönelik ilçemize turist çekmeyi hedefleyen yenilerini eklemek üzere çal─▒┼čmalar─▒m─▒z─▒ sürdürüyoruz. Dedi.

Halen hafta sonlar─▒ ilçemizde hareketlili─čin devam etti─čini sözlerine ekleyen Akdo─čan; Oda olarak elimizdeki foto─čraf bankas─▒n─▒ da çok iyi kullan─▒yoruz. Hedefimiz yak─▒n bir zamanda 500 bin takipçi say─▒s─▒na ula┼čmak’ dedi ve Ku┼čadas─▒ Güvercin facebook hesab─▒n─▒n 300 bini geçen takipçisine te┼čekkür etti.

Ku┼čadas─▒ Ticaret Odas─▒, Google Adwords’e verdi─či reklamlar, instagram ve di─čer sosyal medya hesaplar─▒n─▒n yan─▒ s─▒ra, uçak ve otobüs firmalar─▒na verdi─či reklamlarla da Ku┼čadas─▒’n─▒n tan─▒t─▒m─▒na büyük katk─▒ koyuyor.

    á á