Haberler

Tüm sektörlere ait haberler aylara göre listelenmektedir. Haberlerin içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

KUTO TANITIM FİLMLERİNİN KONUĞU NURİ ALÇO OLDU
blank

Kuşadası Ticaret Odası’nın, Kuşadası Güvercin isimli sosyal medya hesabında yayınladığı Kuşadası tanıtım filmlerinin son konuğu, Yeşilçam’ın unutulmaz aktörlerinden Nuri Alço oldu.

Bir Kuşadası sevdalısı olan Nuri Alço’nun rol aldığı kısa tanıtım filmi,  deniz mahsulleri ve yöresel lezzetlerin sunumu ve Kuşadası’nın muhteşem gün batımı eşliğinde çekildi. Çekim ekibinin özverili çalışmasını Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan ve Meclis Başkanı Mahmut Öztaş’ta yerinde izledi.

Kuşadası Ticaret Odası’nın, 2016’nın ilk ayından itibaren Kuşadası’nın otelleri, köyleri, plajları, limanı, Milli Parkı, su sporları, köyleri, mahalleleri, çarşıları, restoran ve kafeleri ve pek çok güzelliğini anlatan kısa filmlerini profesyonel bir ekip çekiyor.

TAKİPÇİ SAYISI ÇEYREK MİLYONA YAKLAŞTI

Kuşadası’nın yurtiçi ve yurtdışı tanıtımlarına yönelik çeşitli konularda çekilen kısa filmler, Kuşadası Güvercin isimli facebook hesabında yayınlanıyor ve büyük ilgi görüyor.

Her gün artan takipçi sayısının çeyrek milyona yaklaştığı facebook, instagram ve diğer sosyal medya hesapları üzerinden toplam erişim sayısı ise 35 milyonu geçmiş durumda.

Sezon başlamadan Kuşadası tanıtım çalışmalarına başlayan Kuşadası Ticaret Odası’nın, kötü geçen sezonda özellikle yerli pazarda etkisi görülen tanıtım çalışmaları hız kesmeden devam edecek.