Haberler

TŘm sekt÷rlere ait haberler aylara g÷re listelenmektedir. Haberlerin išeri­ini g÷rmek išin ba■lřklarřn Řzerine třklayřnřz.

KU┼×ADASI TANITIMDA KU┼×ADASI G├ťVERC─░N ─░LE U├çUYOR
blank

KU┼×ADASI T─░CARET ODASI’NIN, KU┼×ADASI’NIN TANITIMI AMACIYLA OLU┼×TURDU─×U KU┼×ADASI GÜVERC─░N ─░S─░ML─░ SOSYAL MEDYA HESABINDA TAK─░PÇ─░ SAYISI 200.000’E ULA┼×TI.

Ku┼čadas─▒ Ticaret Odas─▒, kötü ba┼člayan ve ülkemizin içinde bulundu─ču ┼čartlar nedeniyle kötü giden sezon öncesi ba┼člad─▒─č─▒ tan─▒t─▒mlara h─▒z kesmeden devam ediyor.

Ku┼čadas─▒’n─▒n co─črafi avantaj─▒ nedeniyle özellikle iç pazara yönelik tan─▒t─▒m çal─▒┼čmalar─▒n─▒ a─č─▒rl─▒kl─▒ olarak sürdüren Ticaret Odas─▒’n─▒n, günümüzün en popüler tan─▒t─▒m arac─▒ olan sosyal medyadaki Ku┼čadas─▒ Güvercin isimli facebook ve instagram hesaplar─▒, neredeyse Ku┼čadas─▒ nüfusunun 2 kat─▒ olan 200.000 takipçi say─▒s─▒na ula┼čt─▒.

Tan─▒t─▒mlar─▒n sezon ba┼č─▒ndan itibaren meyvelerini vermeye ba┼člad─▒─č─▒ sosyal medya hesaplar─▒, geçmi┼č y─▒llarda turizmin ba┼čkenti olan Ku┼čadas─▒’n─▒n güzelliklerini hat─▒rlatmada büyük rol oynuyor.

Yap─▒lan tan─▒t─▒mlarla ilgili bilgi veren Ku┼čadas─▒ Ticaret Odas─▒ Yönetim Kurulu Ba┼čkan─▒ Serdar Akdo─čan; sosyal medya hesaplar─▒n─▒n ula┼čt─▒─č─▒ rakamlardan büyük mutluluk duyduklar─▒n─▒ söyledi ve 200.000 rakam─▒na ula┼čan facebook hesab─▒n─▒n her gün h─▒zl─▒ bir ┼čekilde artt─▒─č─▒n─▒ belirtti.

Ticaret Odas─▒’n─▒n yapt─▒─č─▒ tan─▒t─▒mlarla Ku┼čadas─▒ için en faydal─▒ i┼či yapt─▒─č─▒n─▒ dile getiren Akdo─čan; 2015’den bu yana, 2016 sezonu için iç ve d─▒┼č pazara yönelik çok büyük bir tan─▒t─▒m kampanyas─▒ yürütüyoruz.  Ku┼čadas─▒’n─▒n tan─▒t─▒m─▒na yönelik, çe┼čitli konu ba┼čl─▒klar─▒nda haz─▒rlatt─▒─č─▒m─▒z mini videolar─▒ bu hesaplardan yay─▒nlayarak ilgiyi sürekli olarak artt─▒r─▒yoruz. Ku┼čadas─▒ Güvercin ismiyle aç─▒lan tüm sosyal medya hesaplar─▒m─▒zda toplam etkile┼čim say─▒s─▒ ise 24 milyonu a┼čm─▒┼č durumda. Google Adwords’e verdi─čimiz reklamlar ve instagram hesaplar─▒m─▒zla ula┼čt─▒─č─▒m─▒z ki┼či say─▒s─▒ çok fazla ve yeniden Ku┼čadas─▒ isminin hat─▒rlanmas─▒ aç─▒s─▒ndan, bunun önemi çok büyük. Ku┼čadas─▒, iç pazar ve co─črafi aç─▒dan da çok avantajl─▒. Arabayla bize ula┼čabilecek yak─▒n mesafede 15.000.000 nüfus ya┼č─▒yor. Bu nedenle de ilçemizde haftasonlar─▒ yerli pazarda bir hareketlilik ya┼čan─▒yor. Ülkemizin içinde bulundu─ču ko┼čullarda ve kötü giden bu sezonda tüm bunlar─▒ çok iyi de─čerlendirmeliyiz. Dedi ve Ku┼čadas─▒ Güvercin facebook hesab─▒n─▒n 200.000 takipçisine çok te┼čekkür ederek, yak─▒n bir zamanda takipçileri çe┼čitli sürprizlerin bekledi─čini de sözlerine ekledi.

    á á