Haberler

Tüm sektörlere ait haberler aylara göre listelenmektedir. Haberlerin içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

İSTANBUL DÜNYA TİCARET MERKEZİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ EFES KONGRE MERKEZİ’Nİ İNCELEDİ
blank

Dünya Ticaret Merkezleri Birliği’ne bağlı olarak 100’e yakın ülkede faaliyet gösteren Dünya Ticaret Merkezlerinden biri olan İDTM Yönetim Kurulu üyeleri Aydın’a geldi.

Ortakları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), İstanbul Ticaret Odası ve İstanbul Sanayi Odası bulunan İstanbul Dünya Ticaret Merkezi  Yönetim Kurulu Üyeleri, Aydın Ticaret Odası Başkanı-İDTM Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken’in ev sahipliğinde programlarına Kuşadası’nda devam ettiler.

Kuşadası programı çerçevesinde Efes Kongre Merkezi’ni de ziyaret eden yönetim kurulu üyelerine, Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Efes Kongre Merkezi Yönetim Kurulu üyesi Serdar Akdoğan eşlik ederek, kongre merkezi  hakkında  bilgi verdi.

İDTM Yönetim Kurulu Başkan Vekili İlhan Parseker, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Ülken, Ender Yazıcıoğlu, Alaattin Doğan, Fahrettin Ertemel ve İDTM Genel Müdürü A. Rüştü Argıt’dan oluşan heyet Aydın’da da incelemelerde bulundu.