Haberler

Tüm sektörlere ait haberler aylara göre listelenmektedir. Haberlerin içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

KUŞADASI TİCARET ODASI GARANTİ BANKASI İLE ÜYELERİNE YÖNELİK PROTOKOL İMZALADI
blank

Kuşadası Ticaret Odası ile Garanti Bankası Kuşadası Liman Şubesi arasında, Kuşadası Ticaret Odası üyelerine yönelik, başta ticari nakdi kredi ve/veya gayrinakdi kredi ve ticari kart tahsis edilmesine ve kullandırılmasına ilişkin protokol imzalandı.

Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan ile Garanti Bankası Kuşadası Liman Şubesi Müdürü Pelin Başterzi tarafından, Kuşadası Ticaret Odası’nda imzalanan protokol kapsamında Oda üyeleri, uygun vade ve faiz oranlarıyla nakdi veya gayri nakdi kredi çekebilecekler, Garanti Bankası’nın kredi paketlerinden ve yenilikçi ürünlerinden uygun koşullarla faydalanabilecekler ve kendilerine sunulan özel fırsatlar dahilinde ihtiyaç duydukları krediyi Garanti Bankası’ndan alabilecekler.

Kuşadası Ticaret Odası üyeleri aynı zamanda, uygun vadelerde nakit akışına uygun ödeme planlı ticari kredi, kadın girişimcilere yönelik 60 aya kadar vadeli ticari kredi kullanabilecekler.

Ayrıca, Oda üyeleri lehine tesis edilecek ticari kart “Easy” ile ekstre borcunu erken ödemeye % 1 indirim, ekste borcunu 20 güne kadar geri ödeme imkanı, ekstre borcunu özel faiz oranlarıyla kredilendirme, Easy’e özel nakit avans & taksitli nakit avans faiz oranları, işyerlerine özel pos fiyatlandırması ve ihtiyaçlarına göre çeşitli indirimler ve fırsatlardan yararlanabilecekler.