Haberler

Tüm sektörlere ait haberler aylara göre listelenmektedir. Haberlerin içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

POLİS HAFTASI KUŞADASI’NDA TÖRENLERLE KUTLANDI
blank

Emniyet Teşkilatının 170. Kuruluş yıldönümü Kuşadası’nda, İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde düzenlenen törenle kutlandı.

Törene Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy, Belediye Başkanı Özer Kayalı, Garnizon Komutanı Ferhat Aslan, Kuşadası Ticaret Odası Yönetim kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri ve Kuşadası halkı katıldı.

İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Topal törende yaptığı konuşmada, geçen yıl iyi bir turizm sezonu yaşandığını, bu yıl da sezona en iyi şekilde hazır olduklarını söyledi. Topal konuşmasının sonunda halkın desteği olmadan suçların önüne geçilmesinin mümkün olmadığını belirtti ve “halkımızın desteğini bekliyoruz” dedi.

Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy’da konuşmasında geçtiğimiz yıla ait bilgiler vererek, suç oranlarında azalma olduğunu söyledi ve polis teşkilatını kutladı.

Tören okullar arası yarışmalarda derece alan öğrencilere ödüllerinin verilmesi ve halk oyunları gösterisinin ardından verilen kokteyl ile devam etti. Daha sonra Emniyet Müdürü Mustafa Topal makamında kutlamaları kabul etti.