Haberler

Tüm sektörlere ait haberler aylara göre listelenmektedir. Haberlerin içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

KADIN GİRİŞİMCİLER KAHVALTIDA BİRARAYA GELDİ
blank

Kuşadası Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri kahvaltılı toplantıda bir araya geldi, yeni projelerini konuştu.

Kadın Girişimciler Aydın İl İcra Kurulu Başkan Yardımcısı, Kuşadası Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu üyesi Nurgil Gürcan, kurul üyelerine il genelinde yapılması planlanan çalışmalarla ilgili bilgi ve Ege Kadın Girişimciler olarak birleşileceği müjdesini verdi.

Denizli ABİGEM Koordinatörü Sıdıka Arıkan‘ın da katıldığı toplantıda, Kadın Girişimciler Arıkan’a sorularını yönelttiler ve iş geliştirme, AB projeleri, GEKA destekleri, hibeler ve çeşitli konularda bilgi aldılar. Kuşadası’nda turizm ve ticaretin gelişmesi, sokakların iyileştirilmesi, tanıtım ve turizmin ivme kazanması konularının da görüşüldüğü toplantıda ABİGEM Koordinatörü Sıdıka Arıkan; herkesin ortak noktası olarak Kuşadası Ticaret Odası tarafından yapılan “Kuşadası Turizminin Yeniden Pazarlama Stratejisi “ konulu proje kapsamında kanaat önderleriyle görüşmek için Kuşadası’nda olduğunu ve Kadın Girişimcilerin toplantıda dile getirdikleri görüşlerinin de kendileri için ve hazırlayacakları raporları için çok önemli olduğunu söyledi

Kuşadası Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri toplantıda, Özgecan Aslan’ı ve katledilen kadınları saygıyla andı ve artık kadına yönelik şiddetin son bulmasını istediklerini dile getirdiler.