Haberler

Tüm sektörlere ait haberler aylara göre listelenmektedir. Haberlerin içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

KUŞADASI TİCARET ODASI TOBB KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU ÜYELERİ İL İCRA KOMİTESİ BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ İÇİN AYDIN’DAYDI
blank

İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi 4. Dönem üyeleri görevlerine başladı.

Aydın Ticaret Borsası Koordinatörlüğünde, 2008 yılından bu yana görevlerini yürütmekte olan Aydın İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi 4. Dönem üyeleri;  25 Aralık 2014 tarihinde Aydın Ticaret Borsası, Aydın Ticaret Odası, Aydın Sanayi Odası, Nazilli Ticaret Odası, Söke Ticaret Odası, Kuşadası Ticaret Odası ve Didim Ticaret Odası’nda ayrı ayrı yapılan seçimler sonucunda belirlenmişti. 

Aydın Ticaret Borsası’nda gerçekleşen seçimlerde, Aydın İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığına Esen Türker seçildi.

Kuşadası Ticaret Odası İl İcra Kurulu temsilcileri Nurgil Gürcan ve Arzu Zekiye Özgen’in de oy kullanmak için hazır bulunduğu seçimlerde Nurgil Gürcan, İl İcra Komitesi Başkan Yardımcısı oldu. Kuşadası Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri de destek olmak amacı ile Nurgil Gürcan ve Arzu Zekiye Özgen’i yalnız bırakmayarak birliktelik sağladılar.

 

KUŞADASI TİCARET ODASI KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İLK TOPLANTISINI YAPTI

TOBB koordinasyonunda, girişimciliğin geliştirilmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanması amacıyla, Kuşadası Ticaret Odası bünyesinde faaliyetlerini  yürütecek olan Kadın Girişimciler kurulu üyeleri ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Yaptıkları ilk toplantının amacının tanışmak olduğunu belirten Kuşadası Ticaret Odası Kadın girişimciler Kurulu üyeleri, görevde kaldıkları süre boyunca yapacakları çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Yapılan ilk toplantıya Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan ve Meclis Başkanı Mahmut Öztaş’ta katıldı. Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan toplantıda yapığı konuşmada Kadın Girişimciler Kuruluna yapacakları projelerde her türlü desteğin sağlanacağını belirterek, kadınlarımıza girişimciliğin özendirilmesi konusunda özellikle kurul üyelerine çok iş düştüğünü söyledi ve “ sizler başarılı iş kadınları olarak kendi işini kurmak isteyen, işini büyütmek isteyen kadınlara öncülük etmelisiniz. Kuşadası Ticaret Odası herkese açık bir kurumdur. Başarılı projeler gerçekleştireceğinize  inanıyorum” dedi .