Haberler

Tüm sektörlere ait haberler aylara göre listelenmektedir. Haberlerin içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

KUŞADASI TİCARET ODASI VE ŞEKERBANK ARASINDA BEŞ YILDIZLI PROTOKOL İMZALANDI
blank

Kuşadası Ticaret Odası ile Şekerbank arasında “Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi” anlaşması imzalandı.

Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan ve Şekerbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Şentürk tarafından imzalanan protokol töreninde Şekerbank Ege Bölge Müdürü Hüseyin Üst ve Kuşadası Şube Müdürü İbrahim Sili’de hazır bulundu.

Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan imza töreninde yaptığı konuşmada; protokol çerçevesinde turizm sektöründe faaliyet  gösteren Kuşadası Ticaret Odası üyelerinin, sezona hazırlanırken finansman ihtiyaçlarını “Turizme Beş Yıldızlı Paket” anlaşmasıyla karşılayabileceklerini belirtti ve “bu çerçevede imzalanan protokolün üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Protokol imza töreninde konuşan Şekerbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk’te; ülkemizin büyümesi ve bölgesel kalkınması açısından çok büyük önem taşıyan turizm sektörümüzde faaliyet gösteren işletmelerimizin tüm ihtiyaçlarını tek bir pakette karşılayacak bu ürünü geliştirdik” dedi.

Şekerbank’ın turizm sektörüne yönelik, hem turizm sektöründe faaliyette bulunan, hem de turizm sektörüyle dolaylı olarak işbirliği içerisinde olan işletmelere özel hazırlanan destek paketi, yerel ihtiyaçlara özel geliştirilmiş bankacılık ürünlerini ve indirimleri kapsıyor.

Kuşadası Ticaret Odası ve Şekerbank arasında imzalanan destek paketi kapsamında bankanın sunduğu hizmet ve çözüm başlıkları şu şekilde sıralanıyor: destek kredileri ile ihtiyaca özel çözümler, 30 yıl vadeli konut kredisi, üreten kart ile ATM’de kredi imkanı, elektrik giderlerinde indirim, bir yıl ön ödemesiz teknik danışman destekli yalıtım kredileri, hesaplı pakette yüzde doksan indirimler, geniş kapsamlı sigorta hizmeti ve ücretsiz web sitesi kurma imkanı.