Haberler

Tüm sektörlere ait haberler aylara göre listelenmektedir. Haberlerin içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

İL EMNİYET MÜDÜRÜ TAŞDAN KUŞADASI TİCARET ODASI’NI ZİYARET ETTİ
blank

Aydın İl Emniyet Müdürü Adnan Taşdan ve Kuşadası İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Topal, Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan’ı makamında ziyaret etti.

Kuşadası Ticaret Odası üst yönetiminin, geçtiğimiz günlerde Aydın’da makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunduğu İl Emniyet Müdürü Taşdan,  gerçekleştirdiği iadei ziyarete Oda binasını gezerek başladı.

Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan ziyarette; “bölgemizde, yaz ve kış nüfusları arasındaki farkın yarattığı sıkıntıyı en çok emniyet teşkilatı hissediyor” dedi ve bu nedenle, yaz aylarında turistik ilçelere özel uygulamalar gerektiğini belirtti.

İl Emniyet Müdürü Taşdan’ın da bu konuda çalışmalar yapıldığını söylediği ziyarette Akdoğan, Kuşadası’nın ticari yapısı hakkında da bilgi verdi ve çevre yolu ile ilgili yaşanan sıkıntıları tekrar hatırlattı.

İl Emniyet Müdürü Adnan Taşdan ve İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Topal’ın nezaket ziyaretinde, Kuşadası asayişi ile ilgili de karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.