Haberler

Tüm sektörlere ait haberler aylara göre listelenmektedir. Haberlerin içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

"MADE IN ITALY" Günleri / TRIVENETO BANYO ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ FUARI KUŞADASI EFES KONGRE MERKEZİNDE YAPILDI
blank

Antalya Maximo Travel  tarafından 6-7 Ekim 2014 tarihleri arasında Gruppo Triveneto.com konsorsiyumunun düzenlediği ve İtalyan Şirketlerinin katıldığı ile bir fuar  düzenlendi.

Sektöründe, İtalya’daki en önemli konsorsiyumlardan biri olan Gruppo Triveneto.com  hem Türkiye pazarını görmek hem de kendi üyelerini müşterilerini ile  buluşturmak, ayrıca yeni ürünleri tanıtmak, için expo’yu Türkiye’de yapmak üzere 6-7 ekim 2014 tarihlerinde  Kuşadası Efes Kongre Merkezini tercih etti.

800 KİŞİLİK İTALYAN GRUBU  3-8 EKİM 2014 TARİHLERİNDE 5 GECE KUŞADASI’NDA KONAKLADI

Maximo Travel ortaklarından Adem Ayar “ Sergileme ve diğer firmalarla buluşma 6-7 Ekim tarihlerinde, Kuşadası yeni açılan Efes Kongre Merkezinde) yapılan fuara  70  İtalyan şirketinin stand açtığını,  Türkiye'den yalnızca Kalebodur Şirketleri’nin katıldığını belirterek, “ Ayrıca wellness sektörünü temsilen aralarında Los Angeles Tasarım Ödülü de dahil olmak üzere birçok uluslararası ödül kazanan ''Archistar Simone Micheli’’nin de etkinlik hazır bulunduğunu ve yapılan bu etkinliğin gelecek yıl  Kuşadası’nda tekrarlanacağını “söyledi.

Fuarı ziyaret eden Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan İnşaat sektöründe önemli bir yeri bulunan  armatür, banyo, inşaat boruları, ısıtma-soğutma sitemleri gibi ürünlerin tanıtımı için düzenlenen fuarda  İtalyan yerel fabrikalar olduğu gibi LG, Ariston, Teoco, Bosch, Mitsubischi  gibi uluslararası şirketlerin de yer aldığı 70  firmanın temsilcilerinden oluşan  yaklaşık 800 kişinin ilçemizde  5 gün konaklayarak turizm sezonun son günlerinde kurban bayramına denk gelmesine rağmen hareketlilik getirdiğini belirterek “ hep söylediğimiz gibi Kuşadası Efes kongre Merkezi ilçemizin ikinci limanıdır. Bu tür etkinlikler tanıtım konusunda önemli yer edindiği gibi , hareketliliğin azaldığı günlerde de ilçe esnafına katkısı olacaktır” dedi. Serdar Akdoğan ayrıca Kuşadasını tercih eden konsorsiyuma ve Maximo Travel’ e da böyle önemli bir etkinlikte Kuşadasın’ ı tercih ettikleri için teşekkür etti