Haberler

Tüm sektörlere ait haberler aylara göre listelenmektedir. Haberlerin içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

İNDİRİM GÜNLERİ “HAPPY WEDNESDAY” ( ?) GELİYOR
blank

Kuşadası Ticaret Odası’nda, kurum temsilcileri ve çarşı esnafının katıldığı, Çarşamba günleri yapılması planlanan indirim günleri ile ilgili genişletilmiş bir toplantı yapıldı.

Çarşamba pazarının Kuşadası çarşılarına olumsuz etkisini ortadan kaldırmak amacıyla, tüm çarşıda tekstilin yanı sıra, hediyelik eşya, yiyecek-içecek ve tüm sektörlerde gün boyu sürmesi planlanan indirim günleri “Happy Wednesday”(kesin olmamakla birlikte düşünülen isim) sloganıyla ve yapılacak etkili bir tanıtımla önümüzdeki günlerde başlatılacak.

Belediye, KODER, Şoförler Odası, TURSAB, Esnaf Odası ve çarşı esnafı temsilcilerinin katıldığı toplantıda konuşan Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan; “amaç sadece tekstil değil, genel alışverişe katkıda bulunmak. Bu yıl başlatılacak olan indirim günleri ile hedefimiz çarşıya odaklı çalışmak ve çarşılara hareket getirmek, akşamında da yeme içme sektörüne bağlanması ile hareketliliğin gece de devam etmesini  sağlamak” dedi. Akdoğan; Şoförler Odası’nın da ulaşım da indirim günlerine özel bir düzenleme yapacağını, Belediye, Otelciler Derneği ve TÜRSAB’ın da içinde yer aldığı organizasyonu tüm kurum ve kuruluşların desteklediğini, “İndirim Günleri”nin elbirliğiyle, ses getiren bir çalışma olacağını belirtti.