KONGRELER

31. IRU DÜNYA KONGRESı DAVETı

iru istanbulıki yılda bir düzenlenen IRU Dünya Kongreleri, karayolu taşımacılığı sektör liderlerinin buluşması; sektörün durumunun değerlendirilmesi ve geleceğinin daha iyi şekillendirilebilmesi için oluşturulan; diğer yandan uluslararası ticaret kapsamında taşımacılıkla ilgili olarak, gelecekte hükümetlerin gündemine de gelebilecek konuların önceden değerlendirildiği önemli bir platformdur.

IRU Dünya Kongreleri Hükümet temsilcileri, 70 ülkeden IRU üyesi Kuruluşlar ve üyelerinin, ilgili diğer uluslararası kuruluşlar ile sektör temsilcilerinin katılımına açıktır.

31. Dünya Kongresi Birliğimiz öncülüğünde, UND ile TOFED işbirliğiyle 15-17 Mayıs 2008 tarihleri arasında ıstanbul'da gerçekleştirilecektir. Ülkemizde gerçekleştirilecek Kongre'nin teması Yeniden Canlanan ıpek Yolu olarak belirlenmiştir.

ıstanbul'da gerçekleştirilecek olan bu uluslararası organizasyon, ülkemizin, yeniden canlanan ıpek Yolu güzergâh üzerindeki öneminin vurgulanması ve lojistik bir merkez olma konumuna gelmesi yönündeki çalışmalara katkı sağlaması; ayrıca ülkemizin ve güçlü bir filoya sahip uluslararası karayolu taşıma sektörümüzün dünya genelinde tanıtımı açısından oldukça önemlidir.

Uluslararası katılımcıların yanı sıra, ülkelerin kamu ve özel sektör liderlerinin ve temsilcilerinin bir araya geleceği 31.IRU Dünya Kongresi'ne hepinizi bekliyoruz.


TOBB IRU