DUYURULAR

Tüm sektörlere ait duyurular aylara göre listelenmektedir. Duyuruların içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

KOOPERATİF YÖNETİCİLERİNİN DİKKATİNE!
blank

Aydın Valiliği Ticaret İl Müdürlüğü’nden gelen “Kooperatifçilikte Kullanılan Bilgi Sistemleri ve Etki Analizi Anketi” hakkındaki yazıda;

Kooperatif yöneticileri, Ticaret İl Müdürlükleri ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü tarafından aktif olarak kullanılan bir e-devlet uygulaması olan Kooperatif Bilgi Sistemini daha etkin ve kullanışlı hale getirmek için kooperatifçilikte kullanılan bilgi sistemlerinin (KOOP-BIS, TOKBYS/TESKOMB, ÇKS gibi) etkisinin ölçülmesinin planlandığı bir tez çalışmasında kullanılmak üzere Bilgi Sistemleri Etki Analizi Anketi oluşturulduğu belirtilerek faal kooperatfilerin yöneticilerince elektronik ortamda 20.05.2016 tarihine kadar doldurulması önem arz ettiği belirtilmektedir.

Bilgi sitemleri etki analizi anketine koop.gtb.gov.tr adresinden “Bilgi Sistemleri” tabı tıklanarak ya da https://docs.google.com/forms/d/1W754eac1V32Gs11xYkH0y47JVs0tptlr8nu3s46N4v8/viewform?c=0&w=1 adresinden ulaşılabilir. Denilmektedir.

Üyelerimize duyurulur.