DUYURULAR

Tüm sektörlere ait duyurular aylara göre listelenmektedir. Duyuruların içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

DUYURU! KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞVURUSU
blank

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Çalışma Usul ve Esasları ile TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Çalışma Usul ve Esasları değiştirilmiştir. Bu çerçevede TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu için üyeliği için başvuru formlarına  www.kadingirisimciler.org.tr adresinden ulaşılabilmektedir.

Üyelik  başvurusunda bulunmak için, başvurmak istediğiniz kategoriye göre formlardan birini indirmeniz, EKSİKSİZ olarak elektronik ortamda doldurduktan sonra yazıcıdan çıktısını alıp Odamıza iletmeniz gerekmektedir.

Not: Kadın Girişimciler Kuruluna başvuru yapabilmek için ; 

a) İl Kuruluna üye olacak kadın girişimcilerin, Ticaret siciline kayıtlı, gerçek kişi tacir veya tüzel kişilerin ortağı, yönetim kurulu üyesi, yöneticisi, genel müdürü veya murahhas azası olması gerekir.

Ya da  bir fakülte, yüksek okul ya da enstitüde, girişimcilik konusunda çalışmalar yürüten üniversite öğrencileri, öğretim görevlileri veya öğretim üyeleri ile toplum nezdinde saygınlık uyandıran diğer gerçek kişiler de başvuru yapabilir.

BAŞVURULARIN 25 KASIM 2014 SALI, MESAİ BİTİMİNE KADAR YAPILMASI GEREKMEKTEDİR.

Saygılarımızla

KUŞADASI TİCARET ODASI