DUYURULAR

Tüm sektörlere ait duyurular aylara göre listelenmektedir. Duyuruların içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

KUŞADASI ESNAFININ DİKKATİNE !
blank

 

ÇARŞILARA HAREKET GETÄ°RMEK AMACIYLA KUŞADASI TÄ°CARET ODASI VE KUŞADASI BELEDÄ°YESÄ°NÄ°N DESTEKLERÄ°, ESNAF ODASI, ŞOFÖRLER ODASI, KODER, TURSAB VE DİĞER KURUMLARIN KATILIMLARIYLA ORGANÄ°ZE EDÄ°LEN, Ä°STEYEN ESNAFIN KATILACAĞI ÇARŞAMBA GÜNLERÄ° GERÇEKLEŞECEK Ä°NDÄ°RÄ°M GÜNLERÄ°NÄ°N, 6 AĞUSTOS ÇARŞAMBA GÜNÜ FESTÄ°VAL HAVASINDA BAŞLATILMASI PLANLANMAKTADIR.

HER ÇARŞAMBA TÜM ÇARŞIDA, YÄ°YECEK-Ä°ÇECEK VE EĞLENCE SEKTÖRLERÄ° DE DAHÄ°L, BÜTÜN SEKTÖRLERDE YAPILMASI PLANLANAN Ä°NDÄ°RÄ°M GÜNÜ, YERELDE VE ULUSALDA GENİŞ ÇAPLI DUYURULACAK VE KUŞADASI ÇARŞILARINDA HAREKETLÄ°LÄ°K OLUŞTURACAKTIR.

AYRICA BÖLGEMÄ°ZDEKÄ° KONAKLAMA TESÄ°SLERÄ°MÄ°ZDE KONAKLAYAN TÜM YERLÄ° VE YABANCI MÄ°SAFÄ°RLERÄ°MÄ°ZÄ°N DE, SEYAHAT ACENTALARI VE KONAKLAMA İŞLETMELERÄ° TARAFINDAN UYGULAMA HAKKINDA SÜREKLÄ° BÄ°LGÄ°LENDÄ°RÄ°LMELERÄ° SAĞLANACAKTIR.

BU KAPSAMDA, ÇARŞILARDAKÄ° TÜM ESNAFIMIZDAN SAĞDUYU BEKLÄ°YOR, GENELDE HERGÜN UYGULANMASI GEREKEN HASSASÄ°YETÄ°N ÇARŞAMBA GÜNLERÄ° DAHA ÖZENLÄ° UYGULANMASINI, MÜŞTERÄ°LERE VE TURÄ°STLERE ISRARCI DAVRANIŞLARDAN KAÇINILMASINI VE NEZAKET KURALLARINA UYULMASINI ESNAFIMIZDAN ÖNEMLE RÄ°CA EDÄ°YORUZ.

KUŞADASI HEPÄ°MÄ°ZÄ°NDÄ°R. AMACIMIZ KUŞADASI’NDA FAALÄ°YET GÖSTEREN HER ESNAFIN KAZANMASI, ÇARŞILARIMIZDA ALIŞVERİŞİN HAREKETLENMESÄ°DÄ°R.

AYRICA ŞOFÖRLER ODAMIZIN DA, O GÜNE ÖZEL MÄ°NÄ°BÜS VE TAKSI TARÄ°FESÄ° UYGULAYACAĞI VE  ÇALIŞMA SAATLERÄ°NÄ° UZATACAKLARI  KONUSUNDA SÖZ ALINMIŞTIR.

Ä°LK UYGULAMADAN SONRA DEVAMLILIĞINI SAĞLAYACAĞIMIZ BU GÜNÜN, Ä°LERÄ°DE GELENEKSEL HALE GELMESÄ° EN BÜYÜK DÄ°LEĞİMÄ°ZDÄ°R.