DUYURULAR

Tüm sektörlere ait duyurular aylara göre listelenmektedir. Duyuruların içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

KUŞADASI ESNAFININ DİKKATİNE !
blank

 

ÇARŞILARA HAREKET GETİRMEK AMACIYLA KUŞADASI TİCARET ODASI VE KUŞADASI BELEDİYESİNİN DESTEKLERİ, ESNAF ODASI, ŞOFÖRLER ODASI, KODER, TURSAB VE DİĞER KURUMLARIN KATILIMLARIYLA ORGANİZE EDİLEN, İSTEYEN ESNAFIN KATILACAĞI ÇARŞAMBA GÜNLERİ GERÇEKLEŞECEK İNDİRİM GÜNLERİNİN, 6 AĞUSTOS ÇARŞAMBA GÜNÜ FESTİVAL HAVASINDA BAŞLATILMASI PLANLANMAKTADIR.

HER ÇARŞAMBA TÜM ÇARŞIDA, YİYECEK-İÇECEK VE EĞLENCE SEKTÖRLERİ DE DAHİL, BÜTÜN SEKTÖRLERDE YAPILMASI PLANLANAN İNDİRİM GÜNÜ, YERELDE VE ULUSALDA GENİŞ ÇAPLI DUYURULACAK VE KUŞADASI ÇARŞILARINDA HAREKETLİLİK OLUŞTURACAKTIR.

AYRICA BÖLGEMİZDEKİ KONAKLAMA TESİSLERİMİZDE KONAKLAYAN TÜM YERLİ VE YABANCI MİSAFİRLERİMİZİN DE, SEYAHAT ACENTALARI VE KONAKLAMA İŞLETMELERİ TARAFINDAN UYGULAMA HAKKINDA SÜREKLİ BİLGİLENDİRİLMELERİ SAĞLANACAKTIR.

BU KAPSAMDA, ÇARŞILARDAKİ TÜM ESNAFIMIZDAN SAĞDUYU BEKLİYOR, GENELDE HERGÜN UYGULANMASI GEREKEN HASSASİYETİN ÇARŞAMBA GÜNLERİ DAHA ÖZENLİ UYGULANMASINI, MÜŞTERİLERE VE TURİSTLERE ISRARCI DAVRANIŞLARDAN KAÇINILMASINI VE NEZAKET KURALLARINA UYULMASINI ESNAFIMIZDAN ÖNEMLE RİCA EDİYORUZ.

KUŞADASI HEPİMİZİNDİR. AMACIMIZ KUŞADASI’NDA FAALİYET GÖSTEREN HER ESNAFIN KAZANMASI, ÇARŞILARIMIZDA ALIŞVERİŞİN HAREKETLENMESİDİR.

AYRICA ŞOFÖRLER ODAMIZIN DA, O GÜNE ÖZEL MİNİBÜS VE TAKSI TARİFESİ UYGULAYACAĞI VE  ÇALIŞMA SAATLERİNİ UZATACAKLARI  KONUSUNDA SÖZ ALINMIŞTIR.

İLK UYGULAMADAN SONRA DEVAMLILIĞINI SAĞLAYACAĞIMIZ BU GÜNÜN, İLERİDE GELENEKSEL HALE GELMESİ EN BÜYÜK DİLEĞİMİZDİR.