DUYURULAR

Tüm sektörlere ait duyurular aylara göre listelenmektedir. Duyuruların içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

GEKA DESTEKLERİ & AB HİBELERİ TOPLANTISI
blank

 

27 Ocak 2012 tarihinde (Cuma günü) saat 14:00’de Odamız Konferans Salonu’nda Güney Ege Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisleri Genel Koordinatörü Gökhan DİNÇ ve Aydın Yatırım Destek Ofisi Uzmanı Yeliz SARIBAŞ ile Avrupa Birliği Bakanlığı Proje Uygulama Başkanlığı AB İşleri Uzman Yardımcısı Mehmet ÖMÜRBEK’in konuşmacı olarak katılacağı “GEKA Destekleri & AB Hibeleri” konusunda üyelerimize yönelik bir bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

Güney Ege Kalkınma Ajansı tarafından proje çağrısı ile verilen destekler ile faiz desteği, faizsiz kredi desteği, doğrudan finansman desteği veya teknik destekler ile Avrupa Birliği tarafından sağlanan fonlarına nasıl ulaşılacağı, hangi sektörlerin desteklendiği, başvuruların nereye, ne zaman ve hangi kuruma yapılacağı, ne kadar hibe alınabileceği gibi konularda bilgilendirmelerin yapılacağı “GEKA Destekleri & AB Hibeleri” toplantısına tüm Kuşadası halkı davetlidir