DUYURULAR

Tüm sektörlere ait duyurular aylara göre listelenmektedir. Duyuruların içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

CV HAZIRLAMA VE MÜLAKAT EĞİTİMİ 12 OCAK 2012 TARİHİNDE ODAMIZ EĞİTİM SALONUNDA YAPILACAKTIR
blank

Kuşadası Ticaret Odası tarafından Kişilerin iş başvurularında kullanacakları özgeçmişlerde olması gereken detayları vurgulamak,iş görüşmelerinin başarıyla sonuçlanabilmesi için mülakat teknikleri hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak amacıyla 12 ocak 2012 tarihinde saat 13:00’te CV Hazırlama ve Mülakat Eğtimi verilecektir.

3 saat olarak planlanan eğitimde İçeriği “CV nedir ve neleri içermelidir.-CV neden önemlidir.-CV çeşitleri.-Hatalı CV  örnekleri.CV hazırlamanın ince noktaları, Mülakat Öncesi Hazırlık Mülakatta sorulabilecek sorular Mülakatta beden dili kullanımı Mülakatta işe alım kararı verecek kişiyi etkilemek. Konuları işlenecek olup, Seminer 2 oturum şeklinde gerçekleşecektir.

Katılım ücretsiz olup, kişi sayısı 25 ile sınırlıdır. Eğitime katılmak isteyenler, Odamız Eğitim Birimi sorumlusu Şeniz Hacısalihoğlu’ndan 6125763 nolu telefondan bilgi alabilirler.