DUYURULAR

Tüm sektörlere ait duyurular aylara göre listelenmektedir. Duyuruların içeriğini görmek için başlıkların üzerine tıklayınız.

SATIŞ ve PAZARLAMA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ 27 ARALIK 2011 TARİHİNDE ODAMIZ EĞİTİM SALONUNDA YAPILACAKTIR
blank
Satış ve Pazarlama, bir firmanın yaşamını sürdürebilmesi için vazgeçilmez bir gereksinimdir. Ne kadar kaliteli ve ekonomik üretim yapılırsa yapılsın üretilenin alıcısının bulunup, üretilen hakkında bilgi verilmemesi durumunda istenilen gelirin sağlanması söz konusu olmayacaktır. Satış, profesyonel bir çaba gerektirir. Satış işinde çalışmak için görünüm, davranış, bilgi, duyarlılık, coşku ve olgunluk gibi temel satış teknikleri konusunda eğitim almak, ileri aşamalarda başarı için ürün, müşteri, ilişki ve sunum stratejileri geliştirmek gereklidir.

Bu kapsamda 27 Aralık 2011 Salı günü 14:00-17:00 saatleri arasında Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyeleri Yrd.Doç.Dr. Ece ARMAĞAN ve Yrd.Doç.Dr. Mustafa DOĞANER tarafından, “Satış ve Pazarlama Teknikleri” eğitim semineri verilecektir.

Eğitim ücretsiz olup, işletme/mağaza bünyesinde satış ve pazarlama bölümünde çalışan personel ve yöneticiler, öğrenciler, iş hayatına hazırlananlar, başka insanlarla profesyonel ilişki içerisine girme becerisini geliştirmek isteyenler, kendini geliştirmek isteyen herkese açıktır.

Eğitime katılmak isteyenlerin isimlerini ve iletişim bilgilerini, Odamız Eğitim Birimi Sorumlusu Şeniz HACISALİHOĞLU’na iletmeleri önemle duyurulur. (Tel: 612 57 63)

KUŞADASI TİCARET ODASI